Kamerun

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Kamerun kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Kamerunis
Kameruni Vabariik on Aafrika ühine vabariik. Selle pealinn on Yaoundé. Kamerun piirneb Nigeeriaga loodeosas, Tšaadist kirde suunas, Kesk-Aafrika Vabariigiga idas, kagu suunas Kongo Vabariigi poolt ja lõuna pool Ekvatoriaal-Guinea ja Gabon.
Kamerun on arenguriik, selle rahvaarv kasvab umbes 3% ja sellest tulenevalt suureneb linnastumine. Need andmed toovad kaasa elanikkonna vajalike eluruumide suurenemise ja seetõttu Kamerunis müüdavate kinnisvara kasv.
Valitsus, eraettevõtted ja üksikud investorid püüavad ületada enam kui 100 000 ühiku kasvavaid kohustusi aastas, pidevalt investeerides eluasemesse.

Kui olete huvitatud Kamerunis müügiks mõeldud kinnisvara ostmisest, on rohkem võimalusi pakkuv linnapiirkond: Yaoundé, Douala ja Limbe.
Igal linnal on piirkonnad, mis teenindavad jõukaid elanikke, poliitilisi esindajaid, riigiametnikke jne, sest nad tervitavad parimaid koole, parimaid kaubanduskeskusi, sillutatud teid, vaikseid piirkondi, juurdepääsu luksuslikele restoranidele, kauplustele, taksodele, kliinikutele jne. Kuid Kamerunis müüdud kinnisvara hind ületab mis tahes Euroopa linna vara maksumuse.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 30102

Müük Villa, Kamerun, Douala, Deido, Douala

600,000.00EUR
Müük
Villa

700 m²
Božena Němcová kinnisvara ja luksus. Kõigi oma ostude või rentimise villad, korterid, maa ja muu vara Kameruni ja Aafrikas üldiselt usaldust meie ula...
Cod. 15806

Müük Farm, Kamerun, Douala, Akwa Palace, Akwa Palace

Reserved negotiation
Müük
Farm

2000 m²
250 tonn / tonni kohta nädal Üldnimetus - mais, mais, kollane maisi / kollane mais, valge maisi / valge mais, suhkrumais, makki, MAKA.   Mais...
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB